Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya Polis Gücü'nden Muhteşem Sezon Açılışı

Mudanya Polis Gücü'nden Muhteşem Sezon Açılışı

E-posta

Mudanya Polis gücü 6.Yıl sezon açılışı etkinlikleri coşkulu bir şekilde yaptı. Mudanya Kapalı Spor Salonunda yapılan kutlamalarda sporcular veliler, vatandaşlar ve protokolden oluşan yaklaşık 400 kişi izledi. 

Çeşitli turnuvalarda şampiyonluk ve dereceler elde ederek bünyesinde 7 ile 17 yaş arası 100 sporcuya ulaşan Mudanya Polis Gücünün açılışı şölen havasında  geçti.

Hentbol Milli takım seçmelerine katılan sporcuların tanıtımında ve alt yapısında yetişerek spor yaşamlarını Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Yalova Belediye Spor takımlarında oynayan çocuklar ile Antrenör Hüsamettin GÜNER ve Beden Eğitim Öğretmeni Sümbül KAHRAMAN PEKSERT isimleri okunurken büyük alkış aldılar.

Mudanya Polsi Gücü Hentbol Takımından Muhteşem Sezon Açılışı

Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Abdullah ATAGÜN kulübe yönlendirerek çocukların spor yapmaları için üstün gayret ve çalışmalarından dolayı Beden Eğt. Öğrt. Sümbül KAHRAMAN PEKSERT ‘ e teşekkür plaketi verdi.
Tanıtım sonrası yapılan konuşmalarda kulübün amacının Gençleri sokaklarda salonlara çekerek, ahlakli ve sağlıklı gençler yetiştirmek olduğu mesajları verildi.
Kulübe Maddi ve manevi destek veren Kulüp Başkanı Hüseyin BAĞCI ve yönetim kurulunun ismi okunurken vatandaşlar tarafından alkışla teşekkür ettiler.

Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımı Plaket Töreni

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 24 Aralık 2014 03:01 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU