Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Okul Servisinin Altında Kalan Minik Doğanur Hayatını Kaybetti

Okul Servisinin Altında Kalan Minik Doğanur Hayatını Kaybetti

E-posta

Minik Doğanur Bozacıoğulları Okul Servisinin Altında Klaarak Hayatını KaybettiEvinin önünde okul servisinden indikten sonra servisin altında kalan Cafer Yener İlköğretim Okulu 2'nci sınıf öğrencisi  Doğanur Bozacıoğulları hayatını kaybetti.

Çetin Özcan’ın kullandığı 16 S 9322 okul servisi minibüsüyle Güzelyalı Futbol Sahası yanındaki Esenkent Sitesi’ne geldi. Minik Doğa, indiği minibüsün önünden geçmek istedi. Birden hareket eden aracın altında kalarak ağır yaralanan Doğa, ambulansla Mudanya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Minik Doğa, burada yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlike kaydıyla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Doğanur yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Şoför Çetin Özcan kazanın ardından gözaltına alınırken, okul servisindeki kamera kayıtlarının emniyet yetkililerince alındığı ve olayla alakalı tahkikatın sürdüğü öğrenildi.

Ailenin tek çocuğu olan Doğanur'un bundan 6 ay öncede babasını kaybettiği öğrenildi.  Doğanur'un cenaze namazı 25-12-2014 bugün Güzelyalı Merkez Camii'nde öğlen namazı sonrası kılınacak ve Göynüklü yolunda ki yeni mezarlıkta 6 ay önce vefat eden babasının yayına defnedilecek. 

Doğanur'un okulunda ise yas var tüm okul Doğanur için ağlıyor. Doğanur'un sırasına çiçek koyan arkadaşları üzüntüden perişan durumda.

Doğanur'un Cafer Yener İlkokulundaki sırasına çiçekler kondu

Son Güncelleme ( Perşembe, 25 Aralık 2014 12:06 )  

Yorumlar  

 
+2 #1 Ferdii 25-12-2014 14:54
Allah rahmet eylesin, cok yazik minik cocuk. Ailesine Allah sabirlar versin. Cocuk acisi cok zor. Hayat bu kadar ucuz olmamali. Bir servis soforu sorumluluk almali herkes isinin sorumlusu olur oyle hareket etmeli.
 
 
+1 #2 hikmet 26-12-2014 00:17
Öncelikle minik kızımıza Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dilerim.Keşke böyle üzücü bir kaza olmasaydı demekle beraber şu soruyu sormadan geçemiyorum.OKUL SERVİS ARAÇLARI HİZMET YÖNETMELİĞİNİN TAŞIMACININ YÜKÜMLÜLÜĞÜ BÖLÜMÜNÜN 5.MADDE B BENDİNE göre araç içinde öğrencilere yardım edecek rehber personel var mıydı?Eğer varsa niçin bu küçük kızımızı yolun karşı tarafına güvenli bir şeklde geçirmedi.Yoksa denetim yapması gereken görevliler nasıl bir denetim yapıyor.Okul idaresi okuldan ayrılan bu araçları rehbersiz yola çıkmalarına izin veriyor.Biliyorum bu sorular küçük kardeşimizi geri getirmeyecek ama bir daha böyle üzücü olayların önüne geçmeye yardımcı olur.
 
 
+1 #3 sportmen 26-12-2014 15:47
Annenin yükü çok ağır allah sabır versin.Devlet annenin yanında olmalı desteğini bırakmamalı.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU