Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya Spor 2.Devre Çalışmalarını Sürdürüyor

Mudanya Spor 2.Devre Çalışmalarını Sürdürüyor

E-posta

Sezon başından bu yana güzel bir ekip olmayı sürdürdüklerini belirten Mudanyaspor teknik direktörü Hüseyin Hürsoy, Teknit Direktör olarak başında bulunduğu Mudanyasporun kökünün çok eskilere dayanan köklü ve güçlü bir takım olduğunu belirtirken takımının daha iyi yerlere geleceğini de ifade etti.

LİGİN EN FAZLA GOL ATAN TAKIMI MUDANYASPOR

Teknik Direktör Hürsoy, Mudanya ve Bursayı sahalarda en iyi şekilde temsil eden takımı Mudanyasporun çok daha iyi yerlere geleceğini ve çok daha önemli başarılara imza atacak güçte olduğunu belirtti.  Hürsoy ayrıca,"Mudanyaspor olarak çok daha başarılı olmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Birinci devre güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Bugüne kadar 13 lig karşılaşması yaptık ve genel olarak analiz yaptığımızda ilk devre sahasında yenilmeyen bir Mudanyaspor 28 golle gurubun en fazla gol atan takımı olduk ve ilk periyodu  iddialı bir yerde tamamladık. Bizim bu seneki esas hedefimiz ligde kalıcı olmaktı, biliyorsunuz statüde 4 tane Bursa takımı var, bizim amacımız bunların üzerinde ligi bitirmekti ama şimdi biz ortaya koyduğumuz futbol ve performansımızla çok daha farklı bir  konumda, farklı bir noktaya geldik. Futbol oldukça enteresan bir spor, bir iki maçta bütün dengeler ve bakış açıları biranda değişebiliyor" dedi.

Mudanyaspor Antrenmanda

MUDANYASPOR GÜZEL KARŞILAŞMALAR İZLETTİRİYOR

Mudanyaspor olarak 1.ci devreyi çok iyi yerde tamamladıklarını ve ikinci devre de de aynı performansı göstermek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirten teknik direktör Hürsoy," En güzeli de Mudanya halkına çok güzel karşılaşmalar izlettirdik ve izlettirmeye de devam ediyoruz.  Spor adına güzel şeyler yaptık. Spor severlere keyif verdik bu durum bizler için çok sevindiricidir. 1 haftalık aranın ardından 2 .ci devre için çalışmalarımıza başladık. Önemli bir konu var, Mudanyaspor artık gurubunda hedef bir takım haline geldi. Karşımıza çıkacak her rakip takım, daha motive oluyor, daha iyi hazırlanıyor, bu yüzdende 2. ci devre atmosferi daha yüksek, heyecanı yüksek, atmosferi yüksek maçlar olacak, şimdiden bunun çalışmalarına başladık. Yönetimimizde, bu konu ile ilgili daha bir gayret  ve çalışma içindeler . Ama benim özellikle ricam, artık Mudanyanında, buradaki dinamiklerinde  takımlarına destek vermeleri lazım. Bizlere sahip çıkmaları halinde her şeyin çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü iyi bir gurup yakaladık. İyi bir arkadaşlık ortamı yaratıldı ve iyi bir ekip olduk, bunu devam ettirebilmek için destek verilmesi şart" dedi.

MUDANYASPOR HER MAÇI KAZANMAK İÇİN OYNAYAN BİR EKİP

Şu an Mudanyasporun hedefinde, başarı başarı ve yine başarının bulunduğu dile getiren teknik direktör Hürsoy," Mudanyaspor her maçı kazanmak için oynayan bir takım, bunu açıklarken hedefimizide ortaya koymuş oluyoruz. Her maç bize yeni bir hedef ve yeni bir kapı açacaktır. Biz hemen direk şampiyon olalım demiyoruz. Ama her maçı kazanmak ve sporseverlere iyi futbol izlettirebilmek için çok iyi çalışmamız gerektiğini söylüyor ve arkasından başarının kendiliğinden geleceğini ifade etmek istiyorum" dedi.
      

 Tarık ARSLAN/MUDANYA/

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 25 Aralık 2014 11:56 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU