Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Türkyılmaz’dan Bursalı’ya ziyaret

Türkyılmaz’dan Bursalı’ya ziyaret

E-posta

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, İstanbul Yakacık’ta yaşamını sürdüren Mudanyalı hayırsever İş adamı Agah Bursalı’yı ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Türkyılmaz, Bursalı’nın yeni yılını da kutladı.

MUDANYA’YA ÇOK DEĞERLER KAZANDIRDI

Mudanya’lı hayırsever iş adamı Agah Bursalı’yı Mudanya halkının çok sevdiğini kaydeden Türkyılmaz, “İlçemizin birçok eksiğini ve açığını kapatan ve özellikle eğitim konusunda Mudanya’mıza kazandırdığı kreş ve anaokulumuz ile Uludağ üniversitesine bağlı Güzel Sanatlar fakültemizin oluşturulmasını sağladığı için Mudanya belediyesi ve ilçe halkı olarak minnettarız”dedi.

Başkan Türkyılmaz'dan Agâh Bursalı'ya Ziyaret

BÖYLE BİR İNSANA SAHİP OLMAKTAN MUTLUYUZ

“Ülkemizin böyle değerli insanlara ihtiyacı var” diyen Türkyılmaz , “Mudanyalı iş adamımız Agah Bursalı gibi değerli bir insana sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Böyle insanlarımız ile birlikte el ele vererek Mudanya’mızı geleceğe taşıyacağız” dedi. Agah Bursalı’nın yeni yılını kutlayan Türkyılmaz, Mudanya hakkında bilgiler vererek, Bursalı ile bol bol sohbet etti.

ÖMRÜM OLDUKÇA GÜZEL ŞEYLER KAZANDIRMAK İSTİYORUM

Ömrünün yettiği kadar Mudanya’ya güzel şeyler kazandırmak istediğini belirten Agah Bursalı ise, “Bütün amacımız ve isteğimiz, gençlerimizin ve çocuklarımızın çok daha iyi şartlar altında eğitim almaları ve aydın insanlar olarak yetişmelerini sağlamak olmalıdır. Ben bunun için bugüne kadar üzerime düşenleri yaptım bundan sonra Allah ömür verirse yapmaya da devam edeceğim. Bende tüm Mudanyalıları çok seviyorum ”ifadelerini kullandı.
 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 29 Aralık 2014 13:28 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU