Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Yüksel KESEN "Aday Değilim. Çünkü Mesaj Vermek İstiyorum.

Yüksel KESEN "Aday Değilim. Çünkü Mesaj Vermek İstiyorum.

E-posta

MHP İlçe Başkanı Recep Yüksel KesenMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Recep Yüksel KESEN 11 Ocak 2015 Pazar günü yapılacak olan olağan ilçe kongresi'nde aday olmayacağını açıkladı. Dikkat çekici mesajlar veren KESEN aday olmamasını partisinin üst makamlarına mesaj niteliği taşıdığını söyledi.

mudanya.gen.tr'ye konuşan MHP İlçe Başkanı Recep Yüksel KESEN "Siyaset bir bayrak yarışıdır. Makamları sürekli işgal etmemek hizmet etmek isteyenlerin önünü tıkamamak ve genç partililere fırsat tanımak istiyorum.

2000 yılından bu yana 14,5 yıldır teşkilâtta görev yapıyorum. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Koltuklar kimseye mülk değildir, kimse bulunmaz Hint kumaşı değildir. MHP İlçe Başkanlığım süresince görevimi yaptığıma inanıyorum. MHP'nin oy oranı artmış, Mudanya'da ilk defa belediye meclisine üç adet üye seçilmiştir. Bu bir başarıdır.

İlçe başkanı olmasamda her zaman teşkilatıma elimden gelen yardımı yapacağım. MHP Teşkilâtı içinde iyi işler yapacağına gönülden inandığım ranttan uzak vatan aşkıyla hizmet edecek arkadaşlarımız mevcuttur. Aday olmamam partimin üst makamlarına bir mesaj niteliği taşımaktadır. Başkanlığım süresince bana yardımcı olan teşkilatıma, meclis üyelerime ve basın mensuplarına teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Recep Yüksel KESEN 05 Şubat 2012 yılından bu yana MHP Mudanya İlçe Başkanlığı görevini yapıyor.

Öner KIRAN / mudanya.gen.tr

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 01 Ocak 2015 22:03 )  

Yorumlar  

 
0 #1 velev ki 02-01-2015 19:16
ilk defa 3 tane meclis üyesi çıkarttığınız bu seçimlerde kendinize hiç sordunuz mu acaba başka aday ve başka meclis üyeleri ile seçime girsek sonuç ne olurdu diye
 
 
0 #2 isimsiz 04-01-2015 11:49
velevki sordum dört tane veya iki tane olurdu ne farkedecek biz şimdiki duruma göre konuşuyoruz ne demek istediğini anlıyorum da ne yapmak istediğini anlamış değilim.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU