Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya 'da Ağır tonajlı araçlara denetim

Mudanya 'da Ağır tonajlı araçlara denetim

E-posta

Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yeni yıl öncesinde denetimlerini sıklaştırdı. İlçe merkezi ile sokak ve mahalle aralarında hafriyat ve mıcır kamyonları ve beton mikserlerine yönelik denetimler yapan zabıta ekipleri, kurallara uymayanlar ve çevre kirliliği yaratanlara idari karar yaptırım tutanağı tanzim edilerek gerekli uyarılar yapılıyor.

AĞIR TONAJLI ARAÇLARA DENETİMLER SÜRECEK

Ağır tonajlı araçlar ile beton mikserlerinden dökülen artıkların cadde ve asfaltların bozulmasına, bölgelerin kirli bir görünüm kazanmasına neden olmaları nedeniyle Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın talimatıyla belediye zabıtası tarafından ağır tonajlı araçlar denetim altına alındı. Çevre ve görsel kirliliğe neden olanlara karşı yürütülen denetimlerin bundan sonra da aralıksız olarak devam edeceğini belirten, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz,” Hiçbir kimsenin, ilçenin kirletilmesine çirkin bir görünüm kazanmasına neden olmaya hakkı yoktur. Buna belediye olarak izin vermeyeceğiz.  Yasa ve kurallara uymayanlar hakkın da gerekli yasal işlemler yapılacak” dedi. 

Beton Mikserlerine Denetim Sıklaştırıldı

Son Güncelleme ( Cuma, 02 Ocak 2015 01:50 )  

Yorumlar  

 
0 #1 haydar 03-01-2015 08:19
Uyan kiraza gidelim inşaatlar bitmiş yollar köstebek yuvası
dostlar işbaşında görsün şimdi bunu anlatmak için 15 gün git bursaya bütün medya kurumlarını tek tek gezeriz hizmet verdik diye 8 aydır sokaklar harabe
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU