Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

DR. ÜNAL “ESENCE BİZE GÜVENSİN”

E-posta

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Mudanya Esence Mahallesinde vatandaşlar ile buluştu.

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Mudanya Esence Mahallesinde vatandaşlar ile buluştu.

Eşkel sahilindeki esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte Esence Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar ile bir araya geldi. “Böylesi soğuk bir günde sıcak gülümsemeler ile karşılaşmak bizleri çok memnun etti. Adayımız Murat başkanın çok güzel bir Mudanya hayali var. Daha güzel bir Mudanya’da yaşamak için inşallah Allah bize fırsat verir” diye söze başlayan AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Avukat İnci Söğütlü, Esencelilerin yoğun ilgisinden dolayı memnun olduklarını söyledi.

“ATATÜRK’ÜN GÖLGESİNDE YATIYOR”

“Bizim belediyecilikten anladığımız vatandaşın sıkıntılarını gidermektir. Bu memleketin dertleri ile dertlenmek lazım” diyen Dr. Ünal, “Esence ile ilgili projelerimiz var. Göreve geldiğimizde öncelikle Esence’nin ve Eşkel sahilinin yollarını ve çehresini düzenleyeceğiz. Hamaset siyaseti yapmak buraların sorunlarını çözmüyor. Mevcut belediye başkanı Mudanya için hiçbir hizmet yapmadan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gölgesinde yatarak siyaset yapıyor” dedi. Esence ile ilgili yapılan yatırımlardan bahseden Dr. Ünal, “Tarımsal sulama amaçlı sondaj projesi ve Esence’nin civar mahalleler ile kestirme yolların yapılması gibi hizmetler kazandırdık. Önümüzdeki 5 yılda da yatırımlarımız devam edecek. Esence bize güvensin” şeklinde bilgiler verdi.

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Avukat İnci Söğütlü, Esencelilerin yoğun ilgisinden dolayı memnun olduklarını söyledi.

“5 YILDA 3 KERE GELMEMİŞTİR”

Mevcut belediye başkanının Mudanya’nın sorunlarından ve çözüm yollarından uzak bir belediyecilik anlayışına sahip olduğunu ifade eden Dr. Ünal, “Şimdi soruyorum sizlere 5 yıldır 3 kere Esence’ye gelmemiş bir belediye başkanı civar mahalleler ile olan bağlantı yollarından giderek Yalıçiftlik ve Hançerli’yi bulabilir mi? Eğer bulursa kendisinden özür dileyeceğim” diye konuştu. Vatandaşlar ile sohbet havasında geçen ziyarette konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık Esence’nin sorunlarına hâkim olduklarını belirtti. “Murat ağabeyimin Mudanya ile ilgili projeleri hazır. Biz vekil olarak üzerimize düşeni yapacağız. Milletvekili olarak devletten maaşımızı millete kabadayılık yapmak için almıyoruz. Biz hizmet etmeye geldik” diye vurguladı.

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU