Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Oktay Kardeşler yeni konsepti ve markasıyla güçlendi

Oktay Kardeşler yeni konsepti ve markasıyla güçlendi

E-posta

Mudanya'da akaryakıt sektöründe 26 yıllık geçmişe sahip olan Oktay Kardeşler'in işleteceği Mudanya Shell istasyonu düzenlenen renkli törenle açıldı.

shell acilis

Shell kalitesini tüketicilerle buluşturan Bursa'daki 43. istasyon olan Oktay Kardeşler'de, içerisinde Starbucks on the go'nun olduğu yeni konseptli Shell Select marketinin de açılışı yapıldı.

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada var olmaya özen gösteren Shell, Mudanya'da "Güven veren istasyon" sloganıyla 26 yıllık akaryakıt sektöründe olan Oktay Kardeşler şirketi ile evlilik yaparak faaliyete geçti. Mudanya çıkışı Bursa asfaltı üzerinde yeni yüzü ve markasıyla hizmete giren Oktay Kardeşler'in açılışına Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve ilçe protokolünün yanı sıra siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli ve Shell'in üst düzey yöneticileri katıldı. Açılışta konuşan Oktay Kardeşler Akaryakıt Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Barış Oktay, Türkiye Cumhuriyeti'nin en eski yatırımlarından biri olan ve bugün çok geniş bir hizmet ağına dönüşen Shell'in istasyon zincirine, Mudanya'nın markası haline gelen Oktay Kardeşler olarak dahil olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Toplamda 44 tabancalı, 6 akaryakıt pompalı istasyonlarında Dynaflex teknolojisiyle geliştirilen Shell'in tüm ürünlerini Shell'in sinerjisiyle Mudanya'da buluşturacaklarını söyleyen Barış Oktay, içerisinde kahve keyfi olan Starbucks on the go'nun da olduğu, özel deli2go ürünlerinin de bulunduğu yeni market konsepti Shell Select'in de 7/24 açık olacağını belirtti. Yolu Mudanya'dan ve sevgiden geçen tüm konuklarımızı Shell Select'e beklediklerini ifade eden Oktay, fırınlarında günlük olarak pişirilen nefis ürünlerin de istasyonda olacağını söyledi. Hizmete giren Bursa'daki yeni istasyonlarıyla Shell kalitesini müşterilerimize ulaştıracakları bir istasyonu daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Shell Yatırımlar Müdürü Semih Genç, akaryakıt sektörünün deneyimli isimlerinden Oktay Kardeşler'le verimli işbirliklerinin uzun yıllar sürmesini diledi.  Konuşmalar sonrasında yapılan dualarla Shell markasıyla bütünleşen Oktay Kardeşler'in yeni konseptinin kurdelesi alkışlarla kesildi.

shell mudanya

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU