Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi SEÇİM GÜNÜ MUDANYA’DA ULAŞIM ENGELSİZ OLACAK

SEÇİM GÜNÜ MUDANYA’DA ULAŞIM ENGELSİZ OLACAK

E-posta

Mudanya Belediyesi, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde engelli, hasta ve yaşlılara ulaşım desteği vererek oy kullanmalarında kolaylık sağlayacak. Zeytin Dalı ekibine kayıtlarını yaptıranlar, seçim günü oy kullanacakları sandığa götürülüp, oylarını kullandıktan sonra da evlerine bırakılacak.

Mudanya Belediyesi; 31 Mart pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde oy kullanmak isteyen engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlara ulaşım desteği sağlayacak.

SEÇMEN SANDIĞI

Oy kullanmak isteyip de sandıklarının bulunduğu okullara gitmekte güçlük çeken veya gidemeyecek durumda olanlar için belediyeye ait araçlar hazır bulundurulacak. Seçim günü sandığa gitmek isteyen engelli, hasta ve yaşlılar, hazırlanan bu araçlarla evlerinden alınıp, oylarını kullandıktan sonra da tekrar bu araçlarla evlerine getirilecek.

Mudanya Belediyesi’nin bu hizmetinden yararlanmak isteyenler, sabah 08.00’den akşam 17.00’ye kadar 544 16 20, 0530 172 43 87 numaralı telefonlardan randevu alarak kayıt oluşturabilecek.  Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanyalıların demokrasi bayramına katılmaları ve vatandaşlık görevini en kolay şekilde yerine getirebilmeleri için her türlü kolaylığı sağlayacaklarını belirterek, “Mudanya’da herkes oy kullanabilsin diye ihtiyaç duyan tüm hemşehrilerimize bu hizmet verilecektir” dedi.

Kaynak MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU