Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi ÜNAL "Haysiyet cellatlığı yapmak kolay iş değildir."

ÜNAL "Haysiyet cellatlığı yapmak kolay iş değildir."

E-posta

Cumhur ittifakı Ak Parti Mudanya belediye Başkan Adayı Dr.Ahmet Murat ÜNAL dün sabaha karşı kimliği belirsiz kişilerce dağıtılan el ilanlarında ki iddialar hakkında konuştu. ÜNAL konunun adli makamlara iletildiğini belirterek dikkat çekici açıklamalarda bulundu. (VİDEO HABER)

Cumhur ittifakı Ak Parti Mudanya belediye Başkan Adayı Dr.Ahmet Murat ÜNAL dün sabaha karşı kimliği belirsiz kişilerce dağıtılan el ilanlarında ki iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. ÜNAL konunun adli makamlara iletildiğini belirterek dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

mudanya.gen.tr & Radyo Poyraz ortak yaynında Öner Kıran'ın sorularını yanıtlayan ÜNAL, devlet memurluğu ve siyasi hayatında hiç bir pürüz bulunmadığını vurguladı. Karalama kampanyası yapanların tespit edileceğini vurgulayan ÜNAL "Haysiyet cellatlığı yapmak kolay iş değildir. Bunun kanunlar önünde ve sosyal hayatta karşılığı vardır. Bunu yapanları ve arkasında kimler olduğunu bütün Mudanyaya ifşa edeceğim. Bu organizasyonun arkasında kimler olduğunu çok net biliyorum. Seçimi kaybetme korkusu içinde olanların yaptığı çirkin hareketler bunlar" dedi.

İddiaların tutar tarafı olmadığını örneklerle açıklayan Belediye Başkan Adayı ÜNAL "Subjektif iddialara, belgelerle objektif cevaplar veriyorum. Bu zamana kadar hesabını veremeyeceğim ne bir yanlışın ne de bir hareketin içinde olmamanın huzurunu yaşıyorum. Bu benim en büyük zenginliğim. Edinilen bilgilere göre bazı propagasyon hazırlığı içinde olanlar içinde devletimizin kolluk kuvvetleri gereken tedbirleri aldı." dedi.

Bunlar nedir? Sayın Hayri TÜRKYILMAZ?

Mudanya Belediyesi Denetim Komisyonu son raporuna dikkat çeken ÜNAL "Sayın Hayri TÜRKYILMAZ, senin iki belediye meclis üyen Hüseyin ESEN ve Ali Polat'ın da altında imzası olan Denetim Komisyonu Raporunda ki çekinceleri açıklamaya davet ediyorum" diyerek raporda yer alan dikkat çekici hususları belirterek Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'a sorular yöneltti. 

Editorun notu: #(Denetim Komisyonu Raporu en alttadır)

ÜNAL'dan TÜRKYILMAZ'a dikkat çekici soru "Yoksa bütün bu masraflar!"

ÜNAL Ak Parti'yi arka planda tututuğuna ilişkin bazı söylemlerin kendisine sorulması üzerine "Olur mu hiç öyle şey. Ben üç yıl ilçe başkanlığı yaptım. Benim burada neyi temsil ettiğimi herkes çok net biliyor. Ama bir partiye mensup olmak diğer vatandaşları yok saymak anlamına gelmiyor. Böyle bir düşünce ancak Hayri TÜRKYILMAZ ve O'nun gibi düşünenlerin olabilir. İşte benim tahhüt kitapçığım üzerinde Ak Partimin logosu ve arka kapağında iki liderimin fotoğrafı var. Şimdi bunu söyleyenlere ben bir şey sormak istiyorum. Hayri TÜRKYILMAZ'ın 2014 yılındaki seçim kitapçığında CHP logosu var. 2019 Seçim kitapçığında ise Cumhuriyet Halk Partisini temsil eden herhangi bir ibare görüyor musunuz? Yoksa kendisi tarafından değil de bütün bu masraflar, bütün her şey Mudanya Belediyesi tarafından mı yaptırıldı? diye düşünüyorum ben" dedi.

Tüm Mudanyalılara çağrıda bulunan ÜNAL herkesin sağduyulu davranmasını, propagasyona gelmemesini ve sandığa giderek barış içinde vatandaşlık görevini yerine getirerek oyunu kullanmasını isteyerek "Bu bir yerel seçim. Mudanyamızın önümüzdeki yıllarını etkileyecek bir seçimdir. Mudanyamıza ve ülkemize hayırlı olsun" dedi. 

ÜNAL'ın pek çok ayrıntıya değindiği programın videosunu aşağıda seyredebilirsiniz.

 VİDEO

DENETİM KOMİSYONU RAPORUNDA NE YAZIYOR?

Mudanya Belediyesi 2018 mali yılı Denetim Komisyonu Raporu

Mudanya Belediyesi 2018 mali yılı Denetim Komisyonu Raporu

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU