Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Hayri Türkyılmaz'dan Seçim Zaferi Teşekkürü

Hayri Türkyılmaz'dan Seçim Zaferi Teşekkürü

E-posta

Mudanya'da CHP - İYİ Parti Millet İttifakıyla sandıktan yüzde 53,8'lik oy oranıyla Belediye Başkanlığı görevine devam kararı çıkan ve Mudanya'da ilk kez üst üste seçim kazanan CHP'li Hayri Türkyılmaz, Mütareke Meydanı'nda teşekkür konuşması yaptı.

Hayri TÜRKYILMAZ SEÇİM ZAFERİ 2019

Mudanyalılara ailesiyle birlikte seslenen Türkyılmaz'ı, Türk bayraklarıyla alana gelen partililer ve vatandaşlar da kendisini yalnız bırakmadı. Bando eşliğinde havai fişeklerin atıldığı meydanda vatandaşlar, Türkyılmaz'a yoğun sevgi gösterisinde bulundu. "Sizleri çok seviyorum" diyerek sözlerine başlayan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya'nın yanılmadığını söyledi. Görev yaptığı süre boyunca hiç kimseyi ötekileştirmediğini ifade eden Türkyılmaz, ikinci döneminde de doğruluktan, dürüstlükten ayrılmayarak aynı şekilde yollarına devam edeceklerini kaydetti. Seçim süresince her türlü ahlaksızlığa karşı kendisinin susarak cevap verdiğini belirten Türkyılmaz,  sözlerine şöyle devam etti:

"Mudanya yanılmadı, ben de sizi yanıltmayacağım. Bizlere güvenini eksik etmeyerek sandığa koşan, Ata’mızın ve Cumhuriyet değerlerimizin ışığında birlik olan Mudanyalı hemşehrilerime binlerce kez teşekkür ediyorum. Birlikte çalıştık, biz başardık. Bugün Mudanya’mız kazandı.  Mudanya’mızın baharı, güneşi, mutluluğu, huzuru daima sürecek. Bayramımız kutlu olsun" diye konuştu.

Hayri Türkyılmaz seçim zaferini eşi Gülbahar Türkyılmaz ile birlikte kutladı

VİDEO FACEBOOK

VİDEO YOUTUBE

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU