Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Dr. Ahmet Murat Ünal'dan Teşekkür Mesajı

Dr. Ahmet Murat Ünal'dan Teşekkür Mesajı

E-posta

Dr.Ahmet Murat ÜNAL31 Mart 2019 günü gerçekleştirilen yerel seçimde kesinleşmeyen sonuçlara göre yüzde 41.87 oranında oy alarak ikinci olan Ak Parti ve MHP'nin Belediye Başkan adayı Dr. Ahmet Murat Ünal sosyal medya sayfanından teşekkür mesajı yayınladı.

 

Ünal  mesajında ;

"Sevgili Mudanya'lı Hemşehrilerim,

Yaklaşık 2 ay süren seçim kampanyasında gece gündüz demeden gönüllü olarak çalışan kardeşlerime, teşkilatımıza, Cumhur ittifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatımıza ve oy veren vermeyen siz değerli Mudanyalı hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Sonuçlanan yerel seçimler neticesinde siz Mudanya'lı hemşehrilerimin verdiği kararı saygıyla karşılıyorum. Seçilen Belediye Başkanı'na 5 yıllık süreçte başarılar diliyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman halkımızın arasında olmaya, sizlerle gönül bağımızı daha da güçlendirmeye devam edeceğiz. Mudanya için aşkımız ve sevdamız hiç bitmeyecek. Bir kez daha vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Allah'a emanet olun." dedi.

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU