Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Alinur AKTAŞ'tan şükür namazı daveti. BOZBEY'den "ÖNDEYİZ" Söylemi.

Alinur AKTAŞ'tan şükür namazı daveti. BOZBEY'den "ÖNDEYİZ" Söylemi.

E-posta

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde kesinleşmemiş sonuçlara göre yüzde 49.49 oranıyla 804.714 adet oy alarak  Bursa'da önde olan Cumhur İttifakı'nın mevcut Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nda basın açıklaması yaptı. İl Başkanı Ayhan Salman'ın ev sahipliğindeki açıklamaya, Bursa Milletvekilleri ile partililer katıldı.

 ALİNUR AKTAŞ SEÇİM SONRASI BASIN AÇIKLAMASI

17 ay önce başladığı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi içerisinde kısa vadeli planları uygularken, yol haritasını da belirlediklerini ifade eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa'ya 5 yıl daha hizmet edecek olmanın heyecan ve onurunu yaşadığını vurguladı. Seçim süreci içerisinde 17 ilçenin tamamını dolaşarak, farklı buluşmalar yaptıklarını anlatan Alinur Aktaş, bu süreçte ailesini çok ihmal ettiğini belirterek, "Beni sizlere hazırladıkları için onlardan Allah razı olsun. Aileme çok teşekkür ediyorum. Teşkilatıma da bana olan ciddi destek ve katkılarından ötürü yürekten teşekkür ediyorum. Tüm herkesi 05.45'te sabah namazında Ulucami'ye bekliyorum" diye konuştu. Aktaş, "Bundan sonra konuşma değil, çalışma zamanıdır" dedi.

Mustafa Bozbey'den öndeyiz açıklamasıMUSTAFA BOZBEY "ÖNDEYİZ!"

Öte yandan CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mustafa Bozbey, veri girişinin durmasından bu yana öne geçtiklerini açıkladı. Bozbey, FOX TV yayınına bağlanarak, CHP’nin kendi verileri doğrultusunda kentte önde olduklarını duyururken, “Bursa’da 1.5 puan öndeyiz” dedi.

 

 

ALİNUR AKTAŞ BASIN AÇIKLAMASI VİDEO

ŞÜKÜR NAMAZINA DAVET VİDEOSU

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU